nowa oferta
30
ofert
Beata Stasiak - Wombat Nieruchomości

Agent nieruchomości

beata.s@wombatnieruchomosci.pl

722 320 816
575 479 259

zostaw wiadomość
28,46 zł/m2 cena: 1 850 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje do wynajęcia 2-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 65 m², usytuowane na drugim piętrze  odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Świdnicy.

Mieszkanie składa się z:

  • dużego, jasnego salonu z otwartÄ… kuchniÄ…,
  • przestronnej sypialni z antresolÄ…
  • Å‚azienki z kabinÄ… prysznicowÄ… i wc
  • przedpokoju.
  • Dodatkowe dostÄ™pna piwnica o powierzchni 5 m².

Wykończenie mieszkania zapewnia komfort i funkcjonalność. Okna PCV zapewniają dobrą izolację termiczną i akustyczną. Ogrzewanie: nowy, 2-funkcyjny piec gazowy, który pozwala na niezależne sterowanie temperaturą oraz ciepłą wodą.

Lokalizacja:

Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji w samym centrum Świdnicy, z łatwym dostępem do sklepów, restauracji, przystanków komunikacji miejskiej oraz terenów rekreacyjnych. Miejsce parkingowe bezpośrednio przy kamienicy. 

Cena: 1850zł + czynsz administracyjny (około 300zł) + opłaty licznikowe.

Zapraszamy na bezpłatną prezentację 
tel. +48 722 320 816 lub +48 575 479 259 
WOMBAT NIERUCHOMOÅšCI

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty WMB-MW-2930
Powierzchnia 65,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła
Standard
Liczba pięter w budynku 3
Piwnica 10,00 m²

mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2817

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje komfortowe mieszkanie na wynajem, położone w ścisłym centrum Świdnica — tuż przy Rynku! To idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w sercu miasta i mieć wszystko na wyciągnięcie ręki. Mieszkanie o powierzchni 25 m² znajduje ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
62,00 zÅ‚
cena 1 550 zł
mieszkanie na wynajem - Åšwidnica
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Åšwidnica

Åšwidnica
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2897

  WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w zadbanej kamienicy, tuż obok Galerii Świdnickiej – idealne dla osób ceniących komfort, przestrzeń i charakter! TYLKO U NAS! WOLNE OD ZARAZ!  Układ mieszkania (51 m² + antresola): osobna, w ...

Powierzchnia
51,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
35,29 zÅ‚
cena 1 800 zł
mieszkanie na wynajem - Åšwidnica
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Åšwidnica

Åšwidnica
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2915

2 pokoje po remoncie | balkon | I piętro | Osiedle Młodych, Świdnica  Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji, gdzie wszystko masz pod ręką? Ta oferta to idealne połączenie komfortu i funkcjonalności! Lokalizacja: Świdnica – Osiedle Młodych Blisko centrum, ...

Powierzchnia
42,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
40,48 zÅ‚
cena 1 700 zł
mieszkanie na wynajem - Åšwidnica
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Åšwidnica

Åšwidnica
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2918

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje do wynajęcia komfortową kawalerkę na Osiedlu Młodych w Świdnicy. TYLKO U NAS! WOLNE OD 1 CZERWCA 2026r Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, wyposażone w niezbędne sprzęty RTV i AGD (telewizor, pralka, lodówka, piekarnik, kuchenka gazowa, ...

Powierzchnia
22,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
65,91 zÅ‚
cena 1 450 zł
mieszkanie na wynajem - Åšwidnica

Napisz do nas

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Trwa wysyłanie...