Najnowsze oferty

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2941

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI przedstawia ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 52,44 m², położonego na 4. piętrze zadbanej kamienicy w dogodnej lokalizacji Świdnicy, zaledwie kilka minut spacerem od ścisłego centrum miasta.  Oferta na wyłączność ...

Powierzchnia
52,44 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 720,82 zł
cena 300 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielawa

Bielawa
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2942

Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży eleganckiego  mieszkania po kapitalnym remoncie – Bielawa. Przedmiotem oferty jest starannie wyremontowane, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m², usytuowane na pierwszym piętrze zadbanego ...

Powierzchnia
60,00 m2
Cena za m2
6 483,33 zł
cena 389 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielawa
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2944

WOMBAT Nieruchomości oferuje atrakcyjną nowoczesną przytulną KAWALERKĘ w nowym budownictwie w okolicach SKY Towera /ARKAD/ EPI/ CH Wrocławia/ Uniwersytetu Ekonomicznego / Aquaparku/ARKAD /  Aquarius Business House (PwC, E&Y, BNY Mellon)  – przy ulice ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
5
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
105,00 zł
cena 2 100
mieszkanie na wynajem - Wrocław
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Wrocław, Krzyki, Jagodno

Wrocław, Krzyki, Jagodno
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2945

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje do wynajęcia komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², usytuowane w nowoczesnym budynku z 2022 roku przy ul. Stanisława Drabika na Jagodnie we Wrocławiu. Mieszkanie jest bardzo jasne, zadbane oraz funkcjonalnie ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
5
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
57,41 zł
cena 3 100
mieszkanie na wynajem - Wrocław, Krzyki, Jagodno

Oferty specjalne

oferta specjalna
działka na sprzedaż - Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój
działka na sprzedaż

WMB-GS-2210

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży wyjątkowej, inwestycyjnej działki niezabudowanej, położonej w malowniczej miejscowości Szczawno Zdrój, powiat wałbrzyski. Jest to unikalna oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.   Szczegóły ...

Powierzchnia
131 985,00 m2
Cena za m2
49,17 zł
cena 6 490 000
działka na sprzedaż - Szczawno-Zdrój
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
dom na sprzedaż

WMB-DS-1377

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w Świdnicy. Dom o powierzchni 98,32 m2 składający się z dwóch kondygnacji. PARTER:  - salon z aneksem kuchennym  - pomieszczenie gospodarcze  - łazienka  - wiatrołap  PIĘTRO:  - ...

Powierzchnia
93,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
500 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 139,78 zł
cena 850 000
dom na sprzedaż - Świdnica

rozumiem