nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Wrocław, Krzyki, Jagodno

Wrocław, Krzyki, Jagodno
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2945

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje do wynajęcia komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², usytuowane w nowoczesnym budynku z 2022 roku przy ul. Stanisława Drabika na Jagodnie we Wrocławiu. Mieszkanie jest bardzo jasne, zadbane oraz funkcjonalnie rozplanowane, ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
5
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
57,41 zł
cena 3 100
mieszkanie na wynajem - Wrocław, Krzyki, Jagodno
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2944

WOMBAT Nieruchomości oferuje atrakcyjną nowoczesną przytulną KAWALERKĘ w nowym budownictwie w okolicach SKY Towera /ARKAD/ EPI/ CH Wrocławia/ Uniwersytetu Ekonomicznego / Aquaparku/ARKAD /  Aquarius Business House (PwC, E&Y, BNY Mellon)  – przy ulice Komandorskiej -  ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
5
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
105,00 zł
cena 2 100
mieszkanie na wynajem - Wrocław
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2938

WOMBAT Nieruchomości proponuje na Wynajem przytulne Mieszkanie 1 pokojowe 36 m2 z dużym balkonem-w atrakcyjnej lokalizacji-same Centrum – Plac Legionów. Na wynajem do zamieszkania lub pod działalność. Parking(szlaban)  **Bez mebli. Ale jest pralka i szafki / kuchnia. ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
63,89 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Wrocław
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2930

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje do wynajęcia 2-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 65 m², usytuowane na drugim piętrze  odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Mieszkanie składa się z: dużego, jasnego salonu z otwartą kuchnią, przestronnej sypialni z antresolą ...

Powierzchnia
65,00 m2
Cena za m2
28,46 zł
cena 1 850
mieszkanie na wynajem - Świdnica
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2927

Pierwszy najem | Nowoczesne mieszkanie na prestiżowym osiedlu Vivant Home | Świdnica  TYLKO U NAS – WOMBAT NIERUCHOMOŚCI Szukasz nowego, komfortowego mieszkania gotowego do zamieszkania od zaraz? Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców! Do ...

Powierzchnia
39,11 m2
Cena za m2
66,48 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Świdnica
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2919

Wombat Nieruchomości oferuje do wynajęcia dużą kawalerkę w centrum Świdnicy – ul- Kościelna Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Dostępna od zaraz! Do wynajęcia przestronna, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 33 m², usytuowana na pierwszym piętrze w ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
42,42 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Świdnica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem