WOMBAT NIERUCHOMOŚCI
Świdnica | Dzierżoniów | Wałbrzych | Świebodzice | Strzegom | Wrocław | Bielawa


BIURO STACJONARNE:
ul. Pułaskiego 21, 58-100 Świdnica


pon.-pt. 09:30–19:00
sob. 09:30–16:00


MOŻLIWE PREZENTACJE POZA GODZINAMI PRACY BIURA
po uprzednim kontakcie telefonicznym

 




+48 575 479 259 Biuro / Katarzyna Mazur – właściciel (biuro@wombatnieruchomosci.pl   /  katarzyna.m@wombatnieruchomosci.pl)

+48 575 479 258 Edward Adam Grzęda - agent nieruchomości (adam.g@wombatnieruchomosci.pl)

+48 575 479 256 Monika Skrzypek - agent nieruchomości (monika.s@wombatnieruchomosci.pl)

+48 609 370 975 Violetta Ożga - agent nieruchomości (violetta.o@wombatnieruchomosci.pl)

+48 722 320 816 Ilona - ubezpieczenia agent PZU (ilona.t@wombatnieruchomosci.pl)