Świebodzice
lokal na sprzedaż

WMB-LS-2870

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 80m2, usytuowany na działce 415m2 w Świebodzicach w dzielnicy Ciernie. TYLKO U NAS !!! NOWA ATRAKCYJNA CENA 349 900zł MOŻLIWOŚĆ WYNAJMU LOKALU (więcej informacji pod numerem telefonu: ...

Powierzchnia
82,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 267,07 zł
cena 349 900
lokal na sprzedaż - Świebodzice

Świdnica
lokal na sprzedaż

WMB-LS-2868

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje atrakcyjny lokal NA SPRZEDAŻ w centrum Świdnicy!!! PODSTAWOWE INFORMACJE Powierzchnia: 98,5m2 Cena ofertowa: 499 000 zł (do negocjacji) Forma własności: pełna własność Dostępność: od zaraz  OPIS NIERUCHOMOŚCI Na ...

Powierzchnia
98,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 065,99 zł
cena 499 000
lokal na sprzedaż - Świdnica

Świebodzice
lokal na sprzedaż

WMB-LS-2537

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego lokalu użytkowego o powierzchni 21 m², położonego na parterze w świetnej lokalizacji w Świebodzicach. Najważniejsze atuty nieruchomości: - Funkcjonalny układ – jedno przestronne pomieszczenie ...

Powierzchnia
21,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
5 238,10 zł
cena 110 000
lokal na sprzedaż - Świebodzice

Świdnica
lokal na sprzedaż

WMB-LS-2491

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego lokalu użytkowego o powierzchni 51 m², położonego na parterze w świetnej lokalizacji w Świdnicy. Najważniejsze atuty nieruchomości: ✅ Duża witryna – doskonała ekspozycja dla Twojego biznesu ✅ ...

Powierzchnia
51,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 841,18 zł
cena 399 900
lokal na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
lokal na sprzedaż

WMB-LS-2008

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż umeblowany lokal w centrum Świdnicy Lokalizacja: Świdnica – ścisłe centrum Powierzchnia: 41,2 m² Cena: 239 000 zł Na sprzedaż funkcjonalny, w pełni umeblowany lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji. Idealny pod działalność ...

Powierzchnia
41,20 m2
Piętro
suterena
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 800,97 zł
cena 239 000
lokal na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
lokal na sprzedaż

WMB-LS-1552

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI  zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego lokalu biurowo-usługowego o powierzchni 108m2, który może również zostać dostosowany na potrzeby mieszkalne. To idealne miejsce blisko centrum, zlokalizowane w wyremontowanej kamienicy ...

Powierzchnia
108,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 546,30 zł
cena 599 000
lokal na sprzedaż - Świdnica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem