nowa oferta
dom na sprzedaż - Żarów

Żarów
dom na sprzedaż

WMB-DS-2929

Zamieszkaj w wyjątkowym domu! Villa w sercu Żarowa! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI  prezentuje na sprzedaż niepowtarzalną, komfortową rezydencję o powierzchni 230 m², położoną na pięknej, zagospodarowanej działce o powierzchni 11 arów. To idealne miejsce dla osób ceniących ...

Powierzchnia
230,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 100 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 686,96 zł
cena 1 998 000
dom na sprzedaż - Żarów
nowa oferta
dom na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
dom na sprzedaż

WMB-DS-2926

Nowa obniżona cena!!! Nowoczesny Dom w Zabudowie Szeregowej w Świdnicy – Idealna lokalizacja i Wysoki standard wykończenia Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowego domu, w zabudowie szeregowej, na prestiżowym osiedlu w pobliżu Multiparku centrum ...

Powierzchnia
124,44 m2
Powierzchnia działki [m2]
182 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 420,77 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Świdnica
nowa oferta
dom na sprzedaż - Świdnica (gw), Burkatów

Świdnica (gw), Burkatów
dom na sprzedaż

WMB-DS-2924

Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom na sprzedaż w malowniczej miejscowości Burkatów nieopodal Świdnicy. Lokalizacja Dom położony jest w spokojnej, zielonej okolicy domów jednorodzinnych, z łatwym dostępem do Świdnicy. To idealne miejsce dla ...

Powierzchnia
150,00 m2
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
8 660,00 zł
cena 1 299 000
dom na sprzedaż - Świdnica (gw), Burkatów
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Dzierżoniów (gw), Ostroszowice

Dzierżoniów (gw), Ostroszowice
dom na sprzedaż

WMB-DS-2911

Wombat Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, piętrowego domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym, położonego w malowniczych Ostroszowicach. Nieruchomość zapewnia doskonały układ pomieszczeń, idealny dla rodziny, oraz możliwość ...

Powierzchnia
409,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
6 700 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 322,74 zł
cena 950 000
dom na sprzedaż - Dzierżoniów (gw), Ostroszowice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Świdnica (gw)

Świdnica (gw)
dom na sprzedaż

WMB-DS-2895

WYJĄTKOWA OFERTA – ELEGANCKI DOM W POBLIŻU ŚWIDNICY.  Wombat Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wolnostojący dom jednorodzinny, położony w niezwykle zacisznej i malowniczej miejscowości w pobliżu Świdnicy. Miejsce, w którym codzienność nabiera harmonii – otoczenie ...

Powierzchnia
234,65 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 089 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 497,55 zł
cena 1 290 000
dom na sprzedaż - Świdnica (gw)
nowa oferta
dom na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
dom na sprzedaż

WMB-DS-2879

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI   oferuje do sprzedaży  wolnostojący dom o powierzchni  całkowitej 320 m², użytkowej 280 m2, położony na działce o powierzchni 1000 m². Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji w Strzegomiu, co zapewnia zarówno komfort życia, jak i łatwy ...

Powierzchnia
320,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 184,38 zł
cena 699 000
dom na sprzedaż - Strzegom
Kryteria wyszukiwania

rozumiem