nowa oferta
34
ofert
Beata Stasiak - Wombat Nieruchomości

Agent nieruchomości

beata.s@wombatnieruchomosci.pl

722 320 816
575 479 259

zostaw wiadomość
7 055,08 zł/m2 cena: 310 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone na popularnym Osiedlu Młodych w Świdnicy.

Lokal o powierzchni 43,94 m² usytuowany jest na czwartym piętrze, co zapewnia piękny widok oraz dużą ilość naturalnego światła. To idealna propozycja zarówno dla pary, singla, jak i pod inwestycję.

Mieszkanie składa się z:
• salonu z wyjściem na duży, słoneczny balkon z markizą
• sypialni
• osobnej kuchni
• łazienki z wanną
• przedpokoju

Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni 3,84 m² oraz miejsce parkingowe.

Najważniejsze informacje:
• ogrzewanie miejskie
• okna PCV
• czynsz: 673,09 zł
• remont przeprowadzony w 2013 roku
• wymienione instalacje oraz drzwi
• atrakcyjna lokalizacja na Osiedlu Młodych
• duży balkon z pięknym widokiem

Cena: 310 000 zł

Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta.
W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, przystanki komunikacji miejskiej oraz tereny zielone.

Zapraszamy na prezentację!

Agent prowadzący: Beata Stasiak el. 722 329 816 lub biuro tel. 575 479 259
Wombat Nieruchomości – Twój partner w sprzedaży nieruchomości.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty WMB-MS-2954
Powierzchnia 43,94 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana beton
Standard
Piwnica 3,84 m²
Stan lokalu do wprowadzenia
Instalacje ELEKTRYCZNA, GAZOWA
Balkon jest
Rok budowy 1976
Widok na osiedle
Gaz jest
Woda ciepła - miejska
Dojazd ASFALTOWA
Otoczenie bloki
Ogrzewanie C.O. miejskie
Odległość do komunikacji publicznej [m] 100 m
Odl. do sklepu [m] 100 m
Odl. do szkoły [m] 200 m
Odl. do przedszkola [m] 200 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2376

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym w samym centrum Świdnicy! 2 pokoje | 44,5 m² | Centrum | 1 piętro | Kamienica | 262 000 zł Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które urządzisz dokładnie według ...

Powierzchnia
44,50 m2
Cena za m2
5 887,64 zł
cena 262 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2791

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w ścisłym centrum Świdnicy Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Świdnicy, zaledwie kilka kroków od Rynku. Nieruchomość położona jest na 3. piętrze kamienicy w obrębie Starego Miasta. OPIS ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 183,33 zł
cena 279 900
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2800

Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy – do kapitalnego remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88,1 m², położone na parterze kamienicy w doskonałej lokalizacji – zaledwie 5 minut spacerem od centrum miasta. Nieruchomość ...

Powierzchnia
88,10 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 847,90 zł
cena 339 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2812

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w sercu Świdnicy – idealne dla osób ceniących charakter kamienic, przestrzeń i świetną lokalizację. Klimatyczne 2 pokoje w pięknej kamienicy | Świdnica Cena: 369 000 zł Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie ...

Powierzchnia
47,30 m2
Cena za m2
7 801,27 zł
cena 369 000