nowa oferta
35
ofert
Monika Skrzypek - Wombat Nieruchomości

Agent nieruchomości

monika.s@wombatnieruchomosci.pl

575 479 256
575 479 259

zostaw wiadomość
8 093,99 zł/m2 cena: 310 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji – Świdnica.

Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,3 m², położone na parterze kamienicy.

Lokal przeszedł kilka lat temu kapitalny remont i został wykończony z dbałością o detale. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych.

Układ mieszkania:

  • dwie sypialnie,
  • osobna kuchnia,
  • łazienka z WC i dużym prysznicem,
Do mieszkania przynależy również piwnica.

Standard wykończenia:

  • wymienione wszystkie instalacje,
  • nowe okna,
  • drzwi antywłamaniowe,
  • nowe panele podłogowe,
  • kuchnia w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD,
  • multimedia w każdym pomieszczeniu: telewizja naziemna + satelitarna oraz internet,
  • ogrzewanie elektryczne,
  • ogrzewanie podłogowe w łazience,
  • ciepła woda:
    • w łazience – 3-fazowy, elektronicznie sterowany ogrzewacz wody,
    • w kuchni – ogrzewacz jednofazowy.

Dodatkowe atuty:

  • mieszkanie bardzo słoneczne i ciepłe,
  • okna skierowane na stronę południową,
  • niski czynsz – jedynie 168 zł,
  • możliwość parkowania w podwórku- duża dostępność miejsc
  • lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Dodatkowym atutem nieruchomości jest planowany remont klatki schodowej oraz elewacji budynku, co w przyszłości dodatkowo podniesie wartość nieruchomości oraz estetykę całej kamienicy.

Lokalizacja

Świetna lokalizacja zapewnia szybki dostęp do centrum miasta, sklepów, komunikacji miejskiej oraz pełnej infrastruktury usługowej.

To idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora poszukującego gotowego mieszkania pod wynajem.

Zapraszamy do kontaktu oraz umówienia prezentacji nieruchomości.
Agent prowadzący: Monika Skrzypek Tel. +48 575 479 256 lub +48 575 479 259

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty WMB-MS-2953
Powierzchnia 38,30 m²
Powierzchnia użytkowa 38,30 m²
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Rodzaj budynku kamienica
Standard
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do wprowadzenia
Okna PCV
Instalacje wymienione
Balkon brak
Rok budowy 1912

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2376

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym w samym centrum Świdnicy! 2 pokoje | 44,5 m² | Centrum | 1 piętro | Kamienica | 262 000 zł Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które urządzisz dokładnie według ...

Powierzchnia
44,50 m2
Cena za m2
5 887,64 zł
cena 262 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2791

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w ścisłym centrum Świdnicy Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Świdnicy, zaledwie kilka kroków od Rynku. Nieruchomość położona jest na 3. piętrze kamienicy w obrębie Starego Miasta. OPIS ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 183,33 zł
cena 279 900
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2800

Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy – do kapitalnego remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88,1 m², położone na parterze kamienicy w doskonałej lokalizacji – zaledwie 5 minut spacerem od centrum miasta. Nieruchomość ...

Powierzchnia
88,10 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 847,90 zł
cena 339 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2812

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w sercu Świdnicy – idealne dla osób ceniących charakter kamienic, przestrzeń i świetną lokalizację. Klimatyczne 2 pokoje w pięknej kamienicy | Świdnica Cena: 369 000 zł Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie ...

Powierzchnia
47,30 m2
Cena za m2
7 801,27 zł
cena 369 000