nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Ząbkowice Śląskie

Ząbkowice Śląskie
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2933

Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaoferować na  sprzedaż niezwykle klimatyczne i eleganckie mieszkanie o powierzchni 88 m², usytuowane na wysokim parterze stylowej kamienicy w Ząbkowicach Śląskich, z dogodnym dojazdem do Wrocławia – jedynie 60 km. To wyjątkowa nieruchomość ...

Powierzchnia
88,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 352,27 zł
cena 559 000
mieszkanie na sprzedaż - Ząbkowice Śląskie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Dzierżoniów

Dzierżoniów
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2932

Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Dzierżoniowie.   Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,86 m², zlokalizowane w Dzierżoniowie na lubianym i doskonale skomunikowanym Osiedlu Tęczowym. Nieruchomość usytuowana jest ...

Powierzchnia
64,86 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 550,42 zł
cena 360 000
mieszkanie na sprzedaż - Dzierżoniów
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2916

Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,20 m², położone na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Komuny Paryskiej we Wrocławiu. Nieruchomość usytuowana jest w jednej z najbardziej pożądanych i dynamicznie rozwijających się ...

Powierzchnia
41,20 m2
Cena za m2
12 014,56 zł
cena 495 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2912

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż 2-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 65 m², usytuowane na drugim piętrze  odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Opis mieszkania: Mieszkanie składa się z: dużego, jasnego salonu z otwartą kuchnią, przestronnej ...

Powierzchnia
65,00 m2
Cena za m2
5 998,46 zł
cena 389 900
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Dzierżoniów (gw), Ostroszowice

Dzierżoniów (gw), Ostroszowice
dom na sprzedaż

WMB-DS-2911

Wombat Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, piętrowego domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym, położonego w malowniczych Ostroszowicach. Nieruchomość zapewnia doskonały układ pomieszczeń, idealny dla rodziny, oraz możliwość ...

Powierzchnia
409,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
6 700 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 322,74 zł
cena 950 000
dom na sprzedaż - Dzierżoniów (gw), Ostroszowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Świdnica (gw), Lutomia Dolna

Świdnica (gw), Lutomia Dolna
działka na sprzedaż

WMB-GS-2900

Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki rolnej o powierzchni 5000 m² położonej w miejscowości Lutomia Dolna, gmina Świdnica, województwo dolnośląskie. Oferta na wyłączność !! Opis nieruchomości: Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna ...

Powierzchnia
5 000,00 m2
Cena za m2
62,00 zł
cena 310 000
działka na sprzedaż - Świdnica (gw), Lutomia Dolna
34
ofert
Monika Skrzypek - Wombat Nieruchomości

Agent nieruchomości

monika.s@wombatnieruchomosci.pl

575 479 256
575 479 259