nowa oferta
36
ofert
Monika Skrzypek - Wombat Nieruchomości

Agent nieruchomości

monika.s@wombatnieruchomosci.pl

575 479 256
575 479 259

zostaw wiadomość
5 733,40 zł/m2 cena: 1 200 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę  sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego w Burkatowie – komfort, przestrzeń i piękne widoki

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 209,30 m², położony na dużej, starannie zagospodarowanej działce o powierzchni 2000 m² w malowniczym Burkatowie, zaledwie kilka minut od Świdnicy.

Dom wybudowany został w 2008 roku i wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia, funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz wyjątkowym otoczeniem. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia w spokojnej okolicy, z przepięknym widokiem na góry.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

  • powierzchnia domu: 209,30 m²
  • działka: 2000 m²
  • rok budowy: 2008
  • ogrzewanie: dwufunkcyjny piec gazowy
  • ogrzewanie podłogowe -wiatrołap, hall,  kuchnia oraz łazienka
  • kominek na drewno w salonie
  • klimatyzacja w salonie
  • w cenie pozostaje większość umeblowania
  • pięknie zagospodarowany ogród z licznymi nasadzeniami
  • altana, drewutnia oraz domek na narzędzia i meble ogrodowe

• WC.

Funkcjonalny układ domu zapewnia wygodę codziennego użytkowania oraz komfortową przestrzeń dla całej rodziny.

Ogród i otoczenie

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest pięknie zagospodarowany ogród z licznymi nasadzeniami, który tworzy wyjątkową przestrzeń do wypoczynku i relaksu. Na posesji znajdują się:

  • klimatyczna altana,
  • drewutnia,
  • domek na narzędzia ogrodowe i meble ogrodowe.

Całość dopełnia wyjątkowy widok na góry oraz spokojna, kameralna okolica.

Lokalizacja

Burkatów to ceniona lokalizacja u podnóża gór, idealna dla osób ceniących ciszę, kontakt z naturą i jednocześnie szybki dojazd do Świdnicy. Okolica sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i komfortowemu życiu rodzinnemu.

Zapraszamy do kontaktu oraz umówienia prezentacji tej wyjątkowej nieruchomości.
Agent prowadzący: Monika Skrzypek tel. +48 575 479 256 lub +48 575 479 259
WOMBAT NIERUCHOMOŚCI

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty WMB-DS-2951
Powierzchnia 209,30 m²
Powierzchnia użytkowa 209,30 m²
Powierzchnia działki 2 000 m²
Liczba pokoi 5
Ogrodzenie działki metalowe
Rok budowy 2008

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

nowa oferta
dom na sprzedaż - Świdnica (gw), Burkatów

Świdnica (gw), Burkatów
dom na sprzedaż

WMB-DS-2924

Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom na sprzedaż w malowniczej miejscowości Burkatów nieopodal Świdnicy. Lokalizacja Dom położony jest w spokojnej, zielonej okolicy domów jednorodzinnych, z łatwym dostępem do Świdnicy. To idealne miejsce dla ...

Powierzchnia
150,00 m2
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
8 660,00 zł
cena 1 299 000
dom na sprzedaż - Świdnica (gw), Burkatów

Świdnica (gw), Witoszów Dolny
dom na sprzedaż

WMB-DS-1767

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje Państwu na sprzedaż nowoczesny dom parterowy z pięknym widokiem w stanie deweloperskim w zabudowie bliżniaczej o powierzchni użytkowej 154,67m2, położony na działce o powierzchni 800m2 w Witoszowie Dolnym. Na powierzchnię użytkową składa ...

Powierzchnia
154,67 m2
Powierzchnia działki [m2]
800 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 303,74 zł
cena 975 000
dom na sprzedaż - Świdnica (gw), Witoszów Dolny

Świdnica (gw), Słotwina
dom na sprzedaż

WMB-DS-1809

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje Państwu na sprzedaż nowoczesny bliźniak dwulokalowy w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 123,9 m 2 , położony na działce o powierzchni 537,5 m 2 w cichej, spokojnej części Słotwiny na obrzeżach Świdnicy. Najwyższa jakość materiałów ...

Powierzchnia
123,90 m2
Powierzchnia działki [m2]
537 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 659,40 zł
cena 949 000
dom na sprzedaż - Świdnica (gw), Słotwina
nowa oferta
dom na sprzedaż - Świdnica (gw), Lubachów

Świdnica (gw), Lubachów
dom na sprzedaż

WMB-DS-2939

WYJĄTKOWA REZYDENCJA W SERCU GÓR SOWICH | 380 m² | DZIAŁKA 1700 m² | LUBACHÓW WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje niezwykłą nieruchomość położoną w malowniczym Lubachowie – miejscu, gdzie natura, cisza i komfort życia tworzą harmonijną całość. To dom z charakterem, zaprojektowany ...

Powierzchnia
380,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 700 m²
Cena za m2
3 631,58 zł
cena 1 380 000
dom na sprzedaż - Świdnica (gw), Lubachów