nowa oferta
6
ofert
Fatima Sarwa - Wombat Nieruchomości

Agent nieruchomości

fatima.s@wombatnieruchomosci.pl

453 451 888
575 479 259

zostaw wiadomość
57,41 zł/m2 cena: 3 100 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje do wynajęcia komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², usytuowane w nowoczesnym budynku z 2022 roku przy ul. Stanisława Drabika na Jagodnie we Wrocławiu.

Mieszkanie jest bardzo jasne, zadbane oraz funkcjonalnie rozplanowane, dzięki czemu zapewnia komfort codziennego użytkowania. Lokal jest ciepły, czysty i gotowy do zamieszkania.

Mieszkanie składa się z:

  • trzech sypialni,

  • salonu z aneksem kuchennym,

  • łazienki,

  • przedpokoju,

  • balkonu.

Mieszkanie jest częściowo wyposażone — kuchnia oraz łazienka są kompletnie urządzone, a w jednej z sypialni znajduje się duże łóżko. Pozostała część mieszkania pozostaje nieumeblowana, co daje możliwość własnej aranżacji wnętrza.

Dodatkowe informacje:

  • nowoczesny budynek z windą,

  • możliwość wynajęcia miejsca parkingowego bezpośrednio przy szybie windowym (+250 zł miesięcznie),

  • spokojne i nowoczesne osiedle,

  • mieszkanie bardzo dobrze doświetlone.

Lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu Jagodno we Wrocławiu, z wygodnym dostępem do sklepów, punktów usługowych, terenów spacerowych oraz komunikacji miejskiej. Lokalizacja zapewnia komfortowy dojazd do centrum miasta oraz innych części Wrocławia.

Cena:
3 100 zł + opłaty administracyjne i media.

Zapraszamy na bezpłatną prezentację.

+48 453 451 888  lub +48 575 479 259 

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty WMB-MW-2945
Powierzchnia 54,00 m²
Liczba pokoi 4
Piętro 5
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana pustak
Standard
Liczba pięter w budynku 5
Garaż garaż
Stan lokalu do adaptacji
Okna PCV
Instalacje ELEKTRYCZNA
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2022
Plac zabaw tak
Gaz brak
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie bloki
Ogrzewanie C.O. miejskie
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie szczytowe
Drzwi antywłamaniowe tak
Przystosowania dla niepełnosprawnych tak

Wrocław, Krzyki, Klecina
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2664

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem i miejscem postojowym | Wrocław, Klecina, ul. Dożynkowa Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2021 roku w zielonej i spokojnej części Wrocławia ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
73,33 zł
cena 3 300
mieszkanie na wynajem - Wrocław, Krzyki, Klecina

Wrocław
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2579

WOMBAT nieruchomości  proponuje na  wynajem nowoczesne stylowe Mieszkanie 2 pokojowe. Znajduje się na wysokim parterze w zadbanym, 10-piętrowym budynku z windą. Lokal jest po remoncie, urządzony w nowoczesnym i estetycznym stylu, gotowy do wprowadzenia się od zaraz. ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
52,08 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2669

BIURO WOMBAT NIERUCHOMOŚCIPREZENTUJE - OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA NA PILCZYCACH  Dostępne od 01.03.2026 Lokalizacja: ul. Tkacka, Pilczyce, Wrocław-Fabryczna, Wrocław Powierzchnia: 37 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: parter Typ zabudowy: kamienica Cena najmu: 2 450 zł/miesiąc Czynsz ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
66,22 zł
cena 2 450
mieszkanie na wynajem - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2693

Biuro Wombat Nieruchomości oferuje  Na wynajem nowoczesną kawalerkę o powierzchni 25 m², położoną przy ul. Legnickiej we Wrocławiu (Stare Miasto), w inwestycji Legnicka Street II z 2020 roku. Mieszkanie usytuowane jest na 5. piętrze w apartamentowcu z windą. Lokal ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
5
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
100,00 zł
cena 2 500