nowa oferta
17
ofert
Violetta Ożga - Wombat Nieruchomości

Agent Nieruchomości

violetta.o@wombatnieruchomosci.pl

609 370 975
575 479 259

zostaw wiadomość
9 885,06 zł/m2 cena: 430 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 43,5 m² | Świdnica, Osiedle Młodych | ul. Słobódzkiego

Biuro Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, świeżo wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m², położone na cenionym i doskonale skomunikowanym Osiedlu Młodych w Świdnicy, przy ul. Słobódzkiego.

Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku. Lokal przeszedł generalny remont i został wykończony w nowoczesnym, funkcjonalnym stylu — gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych.

Na powierzchnię mieszkania składają się:

- salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,

- dwie osobne sypialnie,

- przedpokój,

- łazienka z prysznicem i WC

Dużym atutem mieszkania jest nowa zabudowa kuchenna wykonana przez stolarza, wyposażona w sprzęt AGD: lodówkę, piekarnik, płytę indukcyjną, pochłaniacz oraz zmywarkę. W przedpokoju znajduje się praktyczna szafa w zabudowie, a w łazience nowoczesna zabudowa meblowa również wykonana na wymiar. Łazienka została urządzona w eleganckim stylu, z zastosowaniem systemu Geberit firmy Grohe.

Do mieszkania przynależą aż dwie piwnice, co zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania.
Czynsz miesięczny wynosi około 600 zł.
Dodatkowym atutem jest ogrzewanie miejskie oraz ciepła woda z sieci miejskiej, co zapewnia wygodę użytkowania i brak konieczności dodatkowej obsługi piecyków czy bojlerów.

Lokalizacja to jeden z największych atutów tej nieruchomości. Osiedle Młodych to spokojna i bardzo dobrze rozwinięta część Świdnicy — w pobliżu znajdują się sklepy, markety, szkoły, przedszkola, place zabaw, punkty usługowe oraz przystanki komunikacji miejskiej. Bliskość terenów zielonych oraz wygodny dostęp do centrum miasta sprawiają, że jest to idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Cena: 430 000 zł — do niewielkiej negocjacji.

Serdecznie zapraszamy na prezentację nieruchomości.

Agent prowadzący:
Violetta Ożga
tel. 609 370 975

Biuro Wombat Nieruchomości
tel. 575 479 259

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty WMB-MS-2928
Powierzchnia 43,50 m²
Powierzchnia użytkowa 43,50 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana płyta
Standard
Stan lokalu po generalnym remoncie
Okna PCV
Balkon jest
Rok budowy 1980

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

video
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-1500

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI z przyjemnością prezentuje 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 98,50m2, usytuowane na parterze  kamienicy, składa się z mieszkania 3-pokojowego oraz oddzielnej kawalerki. Każde z mieszkań posiada oddzielne wejście z klatki ...

Powierzchnia
98,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 269,04 zł
cena 519 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica
video
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2205

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż przepiękne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na trzecim piętrze zabytkowej, odrestaurowanej i urokliwej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Ta nieruchomość to prawdziwy klejnot z unikalnym charakterem, który z pewnością ...

Powierzchnia
63,10 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 640,25 zł
cena 419 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2761

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Zawiszów.  TYLKO U NAS !  Duże 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2 usytuowane na 4-piętrze w bloku. Lokal czysty i zadbany gotowy do zamieszkania, w mieszkaniu pozostają ...

Powierzchnia
73,00 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 698,63 zł
cena 489 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2800

Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy – do kapitalnego remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88,1 m², położone na parterze kamienicy w doskonałej lokalizacji – zaledwie 5 minut spacerem od centrum miasta. Nieruchomość ...

Powierzchnia
88,10 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 847,90 zł
cena 339 000