nowa oferta
5
ofert
Katarzyna Mazur - Wombat Nieruchomości

Agent nieruchomości

biuro@wombatnieruchomosci.pl

453 451 888
575 479 259

zostaw wiadomość
10 646,28 zł/m2 cena: 369 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Mieszkanie z potencjałem w świetnej lokalizacji – Tarnogaj | Idealne pod inwestycję lub własną aranżację

Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal o powierzchni 34,66 m², położone w przyziemiu (suterena) budynku przy ul. Tarnogajskiej we Wrocławiu. Lokal wymaga remontu, co daje przyszłemu właścicielowi możliwość aranżacji wnętrza według własnego pomysłu i stworzenia funkcjonalnej przestrzeni do zamieszkania lub pod inwestycję.

Lokal składa się z:

  • dużego salonu z aneksem kuchennym,
  • niewielkiej , ale przestronnej sypialni 
  • łazienki z wanną
  • przedpokoju.

Lokal posiada duży potencjał inwestycyjny dzięki atrakcyjnej lokalizacji oraz świetnej komunikacji z centrum miasta. To idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości do własnej aranżacji lub pod wynajem.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

  • świetna lokalizacja – szybki dojazd do centrum Wrocławia oraz dogodny dostęp do komunikacji miejskiej,
  • zaledwie 3 minuty pieszo do pętli autobusowej i tramwajowej przy ul. Tarnogajskiej,
  • spokojna i rozwijająca się okolica z dużą ilością zieleni,
  • w pobliżu sklepy, restauracje, punkty usługowe oraz centra handlowe,
  • bliskość terenów spacerowych i rekreacyjnych idealnych do aktywnego wypoczynku,
  • dobra infrastruktura – szkoły, przedszkola oraz placówki medyczne w najbliższej okolicy,
  • komfortowe połączenie życia miejskiego ze spokojem osiedlowej atmosfery,
  • atrakcyjna lokalizacja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem,
  • szybki wyjazd w kierunku obwodnicy Wrocławia oraz autostrady A4.

Ten lokal to doskonała okazja dla osób, które dostrzegają potencjał nieruchomości i chcą stworzyć wyjątkowe miejsce w jednej z dobrze skomunikowanych części Wrocławia.
Cena: 369 000 zł — do negocjacji.

Zapraszamy do kontaktu oraz umówienia się na bezpłatną prezentację.
tel. +48 453 451 888  lub +48 575 479 259 
WOMBAT NIERUCHOMOŚCI

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty WMB-MS-2931
Powierzchnia 34,66 m²
Powierzchnia użytkowa 34,66 m²
Liczba pokoi 2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Wrocław
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2770

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 39,50m2, usytuowane na III piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu. Szczegóły nieruchomości: - salon - 14,51m2 - sypialnia - 8,87m2 - kuchnia - 6,02m2 - ...

Powierzchnia
39,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 772,15 zł
cena 465 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2795

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38,98m2, usytuowane na IV piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu. Szczegóły nieruchomości: - salon - 14,60m2 - sypialnia - 8,62m2 - kuchnia - 5,71m2 - ...

Powierzchnia
38,98 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 544,38 zł
cena 450 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2796

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 26,57m2, usytuowaną na III piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu. Szczegóły nieruchomości: - salon - 15,66m2 - kuchnia - 3,85m2 - przedpokój - 3,03m2 - łazienka - 4,03m2 - ...

Powierzchnia
26,57 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
13 360,93 zł
cena 355 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2836

KAWALERKA PO GENERALNYM REMONCIE | KLIMATYZACJA | SKY TOWER | WROCŁAW Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż / wynajem nowoczesną kawalerkę o powierzchni 24 m², zlokalizowaną w doskonałej części Wrocławia – w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower. Najważniejsze ...

Powierzchnia
24,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
17 708,33 zł
cena 425 000