nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2938

WOMBAT Nieruchomości proponuje na Wynajem przytulne Mieszkanie 1 pokojowe 36 m2 z dużym balkonem-w atrakcyjnej lokalizacji-same Centrum – Plac Legionów. Na wynajem do zamieszkania lub pod działalność. Parking(szlaban)  **Bez mebli. Ale jest pralka i szafki / kuchnia. ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
63,89 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Wrocław
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2930

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje do wynajęcia 2-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 65 m², usytuowane na drugim piętrze  odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Mieszkanie składa się z: dużego, jasnego salonu z otwartą kuchnią, przestronnej sypialni z antresolą ...

Powierzchnia
65,00 m2
Cena za m2
28,46 zł
cena 1 850
mieszkanie na wynajem - Świdnica
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2927

Pierwszy najem | Nowoczesne mieszkanie na prestiżowym osiedlu Vivant Home | Świdnica  TYLKO U NAS – WOMBAT NIERUCHOMOŚCI Szukasz nowego, komfortowego mieszkania gotowego do zamieszkania od zaraz? Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców! Do ...

Powierzchnia
39,11 m2
Cena za m2
66,48 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Świdnica
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2919

Wombat Nieruchomości oferuje do wynajęcia dużą kawalerkę w centrum Świdnicy – ul- Kościelna Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Dostępna od zaraz! Do wynajęcia przestronna, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 33 m², usytuowana na pierwszym piętrze w ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
42,42 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Świdnica
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2918

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje do wynajęcia komfortową kawalerkę na Osiedlu Młodych w Świdnicy. TYLKO U NAS! WOLNE OD 1 CZERWCA 2026r Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, wyposażone w niezbędne sprzęty RTV i AGD (telewizor, pralka, lodówka, piekarnik, kuchenka gazowa, ...

Powierzchnia
22,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
65,91 zł
cena 1 450
mieszkanie na wynajem - Świdnica
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2915

2 pokoje po remoncie | balkon | I piętro | Osiedle Młodych, Świdnica  Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji, gdzie wszystko masz pod ręką? Ta oferta to idealne połączenie komfortu i funkcjonalności! Lokalizacja: Świdnica – Osiedle Młodych Blisko centrum, ...

Powierzchnia
42,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
40,48 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Świdnica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem