Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2848

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 165m2, usytuowane na 3 piętrze kamienicy w centrum Świdnicy. GOTOWE DO WPROWADZENIA!!! NOWA ATRAKCYJNA CENA !!! Na mieszkanie składa się: - salon - 4 pokoje - balkon - kuchnia ...

Powierzchnia
165,00 m2
Piętro
3
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 302,42 zł
cena 874 900
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2812

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w sercu Świdnicy – idealne dla osób ceniących charakter kamienic, przestrzeń i świetną lokalizację. Klimatyczne 2 pokoje w pięknej kamienicy | Świdnica Cena: 369 000 zł Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie ...

Powierzchnia
47,30 m2
Cena za m2
7 801,27 zł
cena 369 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2800

Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy – do kapitalnego remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88,1 m², położone na parterze kamienicy w doskonałej lokalizacji – zaledwie 5 minut spacerem od centrum miasta. Nieruchomość ...

Powierzchnia
88,10 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 847,90 zł
cena 339 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2791

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w ścisłym centrum Świdnicy Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Świdnicy, zaledwie kilka kroków od Rynku. Nieruchomość położona jest na 3. piętrze kamienicy w obrębie Starego Miasta. OPIS ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 183,33 zł
cena 279 900
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2761

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Zawiszów.  TYLKO U NAS !  Duże 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2 usytuowane na 4-piętrze w bloku. Lokal czysty i zadbany gotowy do zamieszkania, w mieszkaniu pozostają ...

Powierzchnia
73,00 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 698,63 zł
cena 489 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2755

Przestronne, klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie z duszą w odrestaurowanej kamienicy – 70,60 m² | parter | blisko centrum Świdnicy Są mieszkania poprawne… i są takie, które mają klimat i charakter . To właśnie jedna z tych wyjątkowych nieruchomości. Biuro Wombat Nieruchomości ...

Powierzchnia
70,60 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 342,78 zł
cena 589 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem