nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2920

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na zieleń | 63,5 m² | 2 miejsca w garażu | Świdnica Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63,5 m², położone na 3. piętrze budynku z windą, na osiedlu z 2021 roku w Świdnicy. Nieruchomość ...

Powierzchnia
63,50 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 866,14 zł
cena 690 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2917

TYLKO U NAS! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,69 m², usytuowane na czwartym piętrze budynku w spokojnej i zielonej atrakcyjnej rekreacyjnie części Świdnicy. Opis mieszkania: Mieszkanie składa się z: LOKAL MIESZKALNY POKÓJ ...

Powierzchnia
50,69 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 496,55 zł
cena 380 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2912

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż 2-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 65 m², usytuowane na drugim piętrze  odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Opis mieszkania: Mieszkanie składa się z: dużego, jasnego salonu z otwartą kuchnią, przestronnej ...

Powierzchnia
65,00 m2
Cena za m2
5 998,46 zł
cena 389 900
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2892

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ – tylko w biurze Wombat Nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe położone w samym sercu Świdnicy – bezpośrednio w Rynku. To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących klimat zabytkowej architektury oraz wygodę życia w centrum miasta. Opis ...

Powierzchnia
64,00 m2
Cena za m2
6 218,75 zł
cena 398 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2885

Komfortowa kawalerka w sercu Świdnicy – ul. Pułaskiego, 29 m²  OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Biuro Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulną i funkcjonalną kawalerkę położoną w ścisłym centrum Świdnicy. Oferta na wyłączność – dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie ...

Powierzchnia
29,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 931,03 zł
cena 230 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica
video
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2877

Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Osiedle Młodych | 35,58 m² + komórka lokatorska 3,71 m² Najważniejsze informacje Lokalizacja: Osiedle Młodych Powierzchnia mieszkania: 35,58 m² Komórka lokatorska: 3,71 m² Piętro: 2 ...

Powierzchnia
35,58 m2
Cena za m2
10 677,35 zł
cena 379 900
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem