nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2953

Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji – Świdnica. Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,3 m², położone na parterze kamienicy. Lokal przeszedł kilka lat temu kapitalny ...

Powierzchnia
38,30 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 093,99 zł
cena 310 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2948

Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową ofertę sprzedaży. Mieszkanie klasy premium w zabytkowej kamienicy – ponadczasowa elegancja i komfort | Świdnica Oferta na wyłączność !!! Na sprzedaż niezwykle reprezentacyjne mieszkanie usytuowany na pierwszym ...

Powierzchnia
140,50 m2
Cena za m2
6 042,70 zł
cena 849 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2947

Wombat Nieruchomość prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,90 m², położone na 1. piętrze budynku mieszkalnego w Świdnicy. Lokal składa się z trzech pokoi i charakteryzuje się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Mieszkanie jest do kapitalnego remontu, co ...

Powierzchnia
57,90 m2
Cena za m2
5 854,92 zł
cena 339 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2941

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI przedstawia ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 52,44 m², położonego na 4. piętrze zadbanej kamienicy w dogodnej lokalizacji Świdnicy, zaledwie kilka minut spacerem od ścisłego centrum miasta.  Oferta na wyłączność !! Opis ...

Powierzchnia
52,44 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 720,82 zł
cena 300 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2928

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 43,5 m² | Świdnica, Osiedle Młodych | ul. Słobódzkiego Biuro Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, świeżo wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m², położone na ...

Powierzchnia
43,50 m2
Cena za m2
9 885,06 zł
cena 430 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2925

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Centrum Świdnicy. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 101,6 m², położone na 3. piętrze, w doskonałej lokalizacji – w samym sercu Świdnicy. Idealna propozycja dla osób szukających komfortowej ...

Powierzchnia
101,60 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 864,17 zł
cena 799 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem