nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2872

WOMBAT Nieruchomości prezentuje ATRAKCYJNE MIESZKANIE NA WYNAJEM 2pokoi+Balkon+taras+Parking.Centrum miasta..a jednak cisza jak na kurorcie! Wrocław – obok EPI / Arkad/ CH Wrocławia ul. Powstańców Śląskich/Zaodrzańska Mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Wrocławia, ...

Powierzchnia
41,00 m2
Cena za m2
53,66 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2862

WOMBAT Nieruchomości prezentuje – OKAZJA INWESTYCYJNA / OFERTA LIMITOWANA Cena wyraźnie poniżej rynku – oferta o charakterze inwestycyjnym, dostępna dla zdecydowanego klienta w trybie pilnym. 4-pokojowe 57 m2, dwupoziomowe mieszkanie w jednej z najbardziej poszukiwanych ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 508,77 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2860

WOMBAT Nieruchomości proponuje – SUPER OFERTA / ATRAKCYJNA INWESTYCJA! Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe – rozkładowe, z balkonem i jacuzzi – w topowej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower – ul. Radosna / ul. Powstańców Śląskich, Wrocław. Nieruchomość ...

Powierzchnia
84,00 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
12 976,19 zł
cena 1 090 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2859

WOMBAT Nieruchomości z przyjemnością proponuje przestronną kawalerkę (z wydzieloną kuchnią) w atrakcyjnej, spokojnej lokalizacji – blisko Centrum, Rynku i Dworca PKP! Z gwarantowanym  miejscem parkingowym. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Generała Pułaskiego / Komuny ...

Powierzchnia
26,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
69,23 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2774

WOMBAT Nieruchomości Proponuje na sprzedaż – inwestycyjne Mieszkanie 3-pokojowe ROZKŁADOWE w okolicach Sky Towera . Wrocław-Krzyki. przy ul. Kamiennej / Drukarskiej Do zamieszkania / do wynajmu / do remontu (to jest wybór kupującego) ** Wyjątkowa propozycja!    Rzadko ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 611,11 zł
cena 627 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2728

Wombat Nieruchomości z przyjemnością oferuje -do wynajęcia jasne i ciepłe, świeżo po remoncie mieszkanie dwupokojowe z balkonem , z osobną jasną kuchnią. Obok Centrum Handlowego Wrocławia  i dworca / blisko Arkad / Sky Towera / Aquaparku.   Z Parkingiem.  Z meblami ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
69,70 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Wrocław
16
ofert
Uliana Romanovska - Wombat Nieruchomości

Agent nieruchomości

uliana.r@wombatnieruchomosci.pl

667 944 532
575 479 259