nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2902

Wombat Nieruchomości  oferuje -do wynajęcia jasne i ciepłe, mieszkanie dwupokojowe z balkonem , z osobną jasną kuchnią. Obok Centrum Handlowego Wrocławia i Dworca PKS i PKP /blisko Arkad /Sky Towera/Aquaparku. Parking. * Mieszkanie jest  odnowione. Wygodne i ciepłe. ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
9
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
69,70 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Wrocław
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2893

WOMBAT Nieruchomości przedstawia – ATRAKCYJNĄ kawalerkę 28 m² z OGRÓDKIEM w osiedlu willowym. Zamieszkaj we Wrocławiu, a czuj się JAK W KURORCIE! Wrocław /Krzyki, ul. Upalna. Parking. KOMFORTOWA KAWALERKA, nowocześnie urządzona. Wyjście na ogródek bezpośrednio z apartamentu. Ogrzewanie ...

Powierzchnia
28,00 m2
Piętro
niski parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
78,57 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Wrocław
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2887

WOMBAT Nieruchomości  przedstawia  właśnie tę ofertę, której tak długo szukałeś! Sprzedaż  mieszkania 3(4) pokojowego o powierzchni 62 m2, inwestycyjnego – w Atrakcyjnej cenie! - Śródmieście (Wrocław) Blisko Wzgórza Słowiańskiego  -  przy skrzyżowaniu ulic Jedności ...

Powierzchnia
62,00 m2
Cena za m2
8 693,55 zł
cena 539 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2886

WOMBAT Nieruchomości prezentuje do wynajęcia ATRAKCYJNĄ, przestronną 44m2, w stylu loft  kawalerkę (1-pokojowe mieszkanie z sypialnią na antresoli)+gabinet-w atrakcyjnej lokalizacji ,obok Sky Towera/Ronda Powstańców/Sudecka(ul. Sztabowa) Do wynajęcia jasna i funkcjonalna ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
61,36 zł
cena 2 700
mieszkanie na wynajem - Wrocław
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2883

WOMBAT Nieruchomości oferuje na sprzedaż-wygodna nieprzegrana inwestycja!-do zamieszkania lub pod wynajem. Przytulne Mieszkanie 2 pokojowe którego tak długo szukałeś i już prawie masz !- rozkładowe /2 balkony /Parking /osobna jasna kuchnia - okolice  Sky Tower /ul. ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
7
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 433,96 zł
cena 659 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2878

WOMBAT Nieruchomości proponuje nowoczesną KAWALERKĘ z dużym tarasem(Pierwszy najem!) po remoncie. Wrocław-Stare Miasto, Kępa Mieszczańska / ul. Dmowskiego – w super cenie! Ochrona / monitoring. Osobne wejście. Prywatność. **Atrakcyjna lokalizacja! Obok z naturą a  ...

Powierzchnia
22,00 m2
Piętro
niski parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
86,36 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Wrocław
16
ofert
Uliana Romanovska - Wombat Nieruchomości

Agent nieruchomości

uliana.r@wombatnieruchomosci.pl

667 944 532
575 479 259