nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2934

Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72 m², położone w centrum Jaworzyny Śląskiej, niedaleko Świdnicy. Nieruchomość znajduje się w zadbanym i ocieplonym budynku po przeprowadzonych remontach. W ostatnim czasie wykonano ...

Powierzchnia
72,00 m2
Cena za m2
4 152,78 zł
cena 299 000
mieszkanie na sprzedaż - Jaworzyna Śląska
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2930

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje do wynajęcia 2-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 65 m², usytuowane na drugim piętrze  odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Mieszkanie składa się z: dużego, jasnego salonu z otwartą kuchnią, przestronnej sypialni z antresolą ...

Powierzchnia
65,00 m2
Cena za m2
28,46 zł
cena 1 850
mieszkanie na wynajem - Świdnica
nowa oferta
dom na sprzedaż - Żarów

Żarów
dom na sprzedaż

WMB-DS-2929

Zamieszkaj w wyjątkowym domu! Villa w sercu Żarowa! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI  prezentuje na sprzedaż niepowtarzalną, komfortową rezydencję o powierzchni 230 m², położoną na pięknej, zagospodarowanej działce o powierzchni 11 arów. To idealne miejsce dla osób ceniących ...

Powierzchnia
230,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 100 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 686,96 zł
cena 1 998 000
dom na sprzedaż - Żarów
nowa oferta
dom na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
dom na sprzedaż

WMB-DS-2926

Nowa obniżona cena!!! Nowoczesny Dom w Zabudowie Szeregowej w Świdnicy – Idealna lokalizacja i Wysoki standard wykończenia Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowego domu, w zabudowie szeregowej, na prestiżowym osiedlu w pobliżu Multiparku centrum ...

Powierzchnia
124,44 m2
Powierzchnia działki [m2]
182 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 420,77 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Świdnica
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2925

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Centrum Świdnicy. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 101,6 m², położone na 3. piętrze, w doskonałej lokalizacji – w samym sercu Świdnicy. Idealna propozycja dla osób szukających komfortowej ...

Powierzchnia
101,60 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 864,17 zł
cena 799 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica
nowa oferta
dom na sprzedaż - Świdnica (gw), Burkatów

Świdnica (gw), Burkatów
dom na sprzedaż

WMB-DS-2924

Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom na sprzedaż w malowniczej miejscowości Burkatów nieopodal Świdnicy. Lokalizacja Dom położony jest w spokojnej, zielonej okolicy domów jednorodzinnych, z łatwym dostępem do Świdnicy. To idealne miejsce dla ...

Powierzchnia
150,00 m2
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
8 660,00 zł
cena 1 299 000
dom na sprzedaż - Świdnica (gw), Burkatów
31
ofert
Beata Stasiak - Wombat Nieruchomości

Agent nieruchomości

beata.s@wombatnieruchomosci.pl

722 320 816
575 479 259