Świdnica
dom na sprzedaż

WMB-DS-1343

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI  ma przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowe apartamenty w zabudowie szeregowej, zaprojektowane z myślą o komforcie i elegancji, oferujące unikalne rozwiązania architektoniczne oraz znakomitą lokalizację o powierzchni użytkowej 115 m2  i 139 ...

Powierzchnia
115,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
150 m²
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 391,30 zł
cena 850 000
dom na sprzedaż - Świdnica

Świdnica (gw), Modliszów
działka na sprzedaż

WMB-GS-1323

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż świetnie zlokalizowane działki o powierzchni od 21 do 32 arów w miejscowości Modliszów, gmina Świdnica. W ofercie znajduje się łącznie sześć działek. Działki są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP) ...

Powierzchnia
2 100,00 m2
Cena za m2
122,86 zł
cena 258 000
działka na sprzedaż - Świdnica (gw), Modliszów

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-1228

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI  przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży pięknego, przestronnego mieszkania z ogromnym potencjałem. Mieszkanie o powierzchni 137,10 m2 w kamienicy na 1 piętrze blisko centrum Świdnicy.  Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem - sypialni - ...

Powierzchnia
137,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 270,07 zł
cena 859 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
dom na sprzedaż

WMB-DS-1122

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje do sprzedaży, wielopokoleniowy dom o powierzchni całkowitej 410 m² w zabudowie bliźniaczej. Budynek posadowiony jest na wydzielonej działce o powierzchni 895 m², w cichym i zielonym zakątku Świdnicy nieopodal Zalewu. Na obszernej działce ...

Powierzchnia
410,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 135 m²
Pokoje
12 pokoi
Cena za m2
3 658,54 zł
cena 1 500 000
dom na sprzedaż - Świdnica

Sobótka
dom na sprzedaż

WMB-DS-894

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż 2-kondygnacyjny, malowniczo położony dom wolnostojący, z wyodrębnionymi 2 lokalami mieszkalnymi w Sobótce niedaleko Wrocławia. Dom powierzchni użytkowej 160m2, posadowiony na działce o powierzchni 677m2 W skład domu wchodzi: Piwnica: - ...

Powierzchnia
677,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
667 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
1 624,82 zł
cena 1 100 000
dom na sprzedaż - Sobótka
11