Wrocław
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2860

WOMBAT Nieruchomości proponuje – SUPER OFERTA / ATRAKCYJNA INWESTYCJA! Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe – rozkładowe, z balkonem i jacuzzi – w topowej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower – ul. Radosna / ul. Powstańców Śląskich, Wrocław. Nieruchomość ...

Powierzchnia
84,00 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
12 976,19 zł
cena 1 090 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2859

WOMBAT Nieruchomości z przyjemnością proponuje przestronną kawalerkę (z wydzieloną kuchnią) w atrakcyjnej, spokojnej lokalizacji – blisko Centrum, Rynku i Dworca PKP! Z gwarantowanym  miejscem parkingowym. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Generała Pułaskiego / Komuny ...

Powierzchnia
26,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
61,54 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2857

Biuro Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,2 m², położona przy ul. Kamiennej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 10. piętrze w budynku z windą i stanowi pełną własność z księgą wieczystą. Lokal jest po generalnym remoncie ...

Powierzchnia
28,20 m2
Piętro
10
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
17 021,28 zł
cena 480 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2853

4-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie | Wysoki standard | Osiedle Młodych – Świdnica Wombat Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni wyremontowanego mieszkania, gotowego do zamieszkania od zaraz. To idealna propozycja ...

Powierzchnia
58,30 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 245,28 zł
cena 539 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Jaworzyna Śląska
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2852

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na 3. piętrze kamienicy w Jaworzynie Śląskiej. Podstawowe informacje: Powierzchnia: 37 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 Typ budynku: kamienica ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 564,86 zł
cena 279 900
mieszkanie na sprzedaż - Jaworzyna Śląska

Świebodzice
dom na sprzedaż

WMB-DS-2850

WYJĄTKOWY DOM WOLNOSTOJĄCY 182 m² – ULTRANISKA EMISYJNOŚĆ, NOWOCZESNE TECHNOLOGIE, DZIAŁKA 1500 m² – ŚWIEBODZICE-CIERNIE Cena: 1 499 000 zł – do negocjacji Najważniejsze atuty nieruchomości Dom o ultraniskich kosztach utrzymania!!! Nieruchomość została zaprojektowana ...

Powierzchnia
182,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 500 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
8 236,26 zł
cena 1 499 000
dom na sprzedaż - Świebodzice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem