video
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2877

Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Osiedle Młodych | 35,58 m² + komórka lokatorska 3,71 m² Najważniejsze informacje Lokalizacja: Osiedle Młodych Powierzchnia mieszkania: 35,58 m² Komórka lokatorska: 3,71 m² Piętro: 2 ...

Powierzchnia
35,58 m2
Cena za m2
10 677,35 zł
cena 379 900
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica (gw), Komorów
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2875

Wombat Nieruchomości ma przyjemność przedstawić WYJĄTKOWĄ OFERTĘ SPRZEDAŻY – KOMORÓW (OKOLICE ŚWIDNICY) Z przyjemnością prezentujemy Państwu eleganckie, w pełni odnowione mieszkanie, położone w urokliwej miejscowości Komorów, w bezpośrednim sąsiedztwie Świdnicy. To ...

Powierzchnia
69,38 m2
Cena za m2
8 345,34 zł
cena 579 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica (gw), Komorów

Siechnice (gw), Siechnice
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2874

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem – Siechnice, Osiedle Błękitne II Cena: 695 000 zł (12 442 zł/m²) Powierzchnia: 55,86 m² + ogród 72 m² Liczba pokoi: 3 Piętro: parter Typ zabudowy: blok Rok budowy: 2007   Na sprzedaż komfortowe, w pełni gotowe do zamieszkania ...

Powierzchnia
55,86 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 441,82 zł
cena 695 000
mieszkanie na sprzedaż - Siechnice (gw), Siechnice

Wrocław
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2873

TOP LOKALIZACJA | IDEALNE POD INWESTYCJĘ | BLISKO RYNKU WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 46,97 m², usytuowane na III piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu. Cena: 539 000 zł ( do ...

Powierzchnia
46,97 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 475,41 zł
cena 539 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław

Świebodzice
lokal na sprzedaż

WMB-LS-2870

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 80m2, usytuowany na działce 415m2 w Świebodzicach w dzielnicy Ciernie. TYLKO U NAS !!! NOWA ATRAKCYJNA CENA 349 900zł MOŻLIWOŚĆ WYNAJMU LOKALU (więcej informacji pod numerem telefonu: ...

Powierzchnia
82,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 267,07 zł
cena 349 900
lokal na sprzedaż - Świebodzice

Szczawno-Zdrój
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2869

Wyjątkowa Połowa Willi w Samym Sercu Szczawna-Zdroju – 150 m², Ogród, Taras, Garaż Lokalizacja: Park Szwedzki, Szczawno-Zdrój Powierzchnia użytkowa: 150 m² + taras ok. 30 m² (nie wliczony w metraż) Prywatny ogród (wydzielony w akcie notarialnym) Garaż z pozwoleniem ...

Powierzchnia
150,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 666,00 zł
cena 849 900
mieszkanie na sprzedaż - Szczawno-Zdrój
Kryteria wyszukiwania

rozumiem