nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2878

WOMBAT Nieruchomości proponuje nowoczesną KAWALERKĘ z dużym tarasem(Pierwszy najem!) po remoncie. Wrocław-Stare Miasto, Kępa Mieszczańska / ul. Dmowskiego – w super cenie! Ochrona / monitoring. Osobne wejście. Prywatność. **Atrakcyjna lokalizacja! Obok z naturą a  ...

Powierzchnia
22,00 m2
Piętro
niski parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
86,36 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Wrocław
video
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2877

Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Osiedle Młodych | 35,58 m² + komórka lokatorska 3,71 m² Najważniejsze informacje Lokalizacja: Osiedle Młodych Powierzchnia mieszkania: 35,58 m² Komórka lokatorska: 3,71 m² Piętro: 2 ...

Powierzchnia
35,58 m2
Cena za m2
10 677,35 zł
cena 379 900
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica (gw), Komorów

Świdnica (gw), Komorów
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2875

Wombat Nieruchomości ma przyjemność przedstawić WYJĄTKOWĄ OFERTĘ SPRZEDAŻY – KOMORÓW (OKOLICE ŚWIDNICY) Z przyjemnością prezentujemy Państwu eleganckie, w pełni odnowione mieszkanie, położone w urokliwej miejscowości Komorów, w bezpośrednim sąsiedztwie Świdnicy. To ...

Powierzchnia
69,38 m2
Cena za m2
8 345,34 zł
cena 579 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica (gw), Komorów
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Siechnice (gw), Siechnice

Siechnice (gw), Siechnice
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2874

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem – Siechnice, Osiedle Błękitne II Cena: 695 000 zł (12 442 zł/m²) Powierzchnia: 55,86 m² + ogród 72 m² Liczba pokoi: 3 Piętro: parter Typ zabudowy: blok Rok budowy: 2007   Na sprzedaż komfortowe, w pełni gotowe do zamieszkania ...

Powierzchnia
55,86 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 441,82 zł
cena 695 000
mieszkanie na sprzedaż - Siechnice (gw), Siechnice
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2872

WOMBAT Nieruchomości prezentuje ATRAKCYJNE MIESZKANIE NA WYNAJEM 2pokoi+Balkon+taras+Parking.Centrum miasta..a jednak cisza jak na kurorcie! Wrocław – obok EPI / Arkad/ CH Wrocławia ul. Powstańców Śląskich/Zaodrzańska Mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Wrocławia, ...

Powierzchnia
41,00 m2
Cena za m2
53,66 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Wrocław
nowa oferta
lokal na sprzedaż - Świebodzice

Świebodzice
lokal na sprzedaż

WMB-LS-2870

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 80m2, usytuowany na działce 415m2 w Świebodzicach w dzielnicy Ciernie. TYLKO U NAS !!! NOWA ATRAKCYJNA CENA 349 900zł MOŻLIWOŚĆ WYNAJMU LOKALU (więcej informacji pod numerem telefonu: ...

Powierzchnia
82,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 267,07 zł
cena 349 900
lokal na sprzedaż - Świebodzice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem