nowa oferta
dom na sprzedaż - Świdnica (gw), Burkatów

Świdnica (gw), Burkatów
dom na sprzedaż

WMB-DS-2924

Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom na sprzedaż w malowniczej miejscowości Burkatów nieopodal Świdnicy. Lokalizacja Dom położony jest w spokojnej, zielonej okolicy domów jednorodzinnych, z łatwym dostępem do Świdnicy. To idealne miejsce dla ...

Powierzchnia
150,00 m2
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
8 660,00 zł
cena 1 299 000
dom na sprzedaż - Świdnica (gw), Burkatów
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych

Wałbrzych
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2923

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu – dzielnica Nowe Miasto. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,66 m², położone na 2. piętrze kamienicy w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta – Wałbrzych, Nowe Miasto. Najważniejsze ...

Powierzchnia
45,66 m2
Cena za m2
3 175,65 zł
cena 145 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2922

Biuro Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę na wyłączność For English below Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m², położone na 6 (ostatnim) piętrze w 6-piętrowym budynku z windą, przy ul. Długiej. Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
17 800,00 zł
cena 712 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2920

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na zieleń | 63,5 m² | 2 miejsca w garażu | Świdnica Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63,5 m², położone na 3. piętrze budynku z windą, na osiedlu z 2021 roku w Świdnicy. Nieruchomość ...

Powierzchnia
63,50 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 866,14 zł
cena 690 000
mieszkanie na sprzedaż - Świdnica
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2919

Wombat Nieruchomości oferuje do wynajęcia dużą kawalerkę w centrum Świdnicy – ul- Kościelna Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Dostępna od zaraz! Do wynajęcia przestronna, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 33 m², usytuowana na pierwszym piętrze w ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
42,42 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Świdnica
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2918

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje do wynajęcia komfortową kawalerkę na Osiedlu Młodych w Świdnicy. TYLKO U NAS! WOLNE OD 1 CZERWCA 2026r Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, wyposażone w niezbędne sprzęty RTV i AGD (telewizor, pralka, lodówka, piekarnik, kuchenka gazowa, ...

Powierzchnia
22,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
65,91 zł
cena 1 450
mieszkanie na wynajem - Świdnica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem