Świdnica
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2515

Piękne duże mieszkanie do wynajęcia od zaraz!!!   WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje komfortowe, nowoczesne mieszkanie do wynajęcia w spokojnej i przytulnej kamienicy w centrum Świdnicy. Możliwość wynajęcia mieszkania na oddzielne pokoje. Cena: dla 2 osób - 1600 zł/mies. ...

Powierzchnia
113,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
35,40 zł
cena 4 000
mieszkanie na wynajem - Świdnica
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Strzegom

Strzegom
działka na sprzedaż

WMB-GS-2512

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż świetnie zlokalizowaną działkę rolną  o powierzchni 5114mkw. w Strzegomiu, osiedle Wschód 2. Oferta na wyłączność !! Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę produkcyjno-usługową.  ...

Powierzchnia
5 114,00 m2
Cena za m2
293,31 zł
cena 1 500 000
działka na sprzedaż - Strzegom

Dzierżoniów
hala na sprzedaż

WMB-HS-2498

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na  sprzedaż obiekt komercyjny zlokalizowany w Dzierżoniowie, stanowiący doskonałą propozycję dla inwestora lub przedsiębiorcy poszukującego przestrzeni produkcyjno-magazynowej, usługowej lub handlowej. 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO  !!! Opis ...

Powierzchnia
660,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
6 647 m²
Cena za m2
3 786,36 zł
cena 2 499 000
hala na sprzedaż - Dzierżoniów

Świdnica
lokal na wynajem

WMB-LW-2492

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na wynajem lokal biurowy o powierzchni 163 m², znajdujący się na parterze budynku, idealny na biuro lub inną działalność gospodarczą. Szczegóły oferty: Pomieszczenia: Sześć oddzielnych pomieszczeń  Kuchnia Dwie toalety Duży ...

Powierzchnia
163,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
33,74 zł
cena 5 500
lokal na wynajem - Świdnica

Świdnica
lokal na sprzedaż

WMB-LS-2491

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego lokalu użytkowego o powierzchni 51 m², położonego na parterze w świetnej lokalizacji w Świdnicy. Najważniejsze atuty nieruchomości: ✅ Duża witryna – doskonała ekspozycja dla Twojego biznesu ✅ ...

Powierzchnia
51,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 841,18 zł
cena 399 900
lokal na sprzedaż - Świdnica

Świebodzice
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2481

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje: Dwupoziomowe mieszkanie po remoncie | 3 pokoje | Świebodzice | 55 m²  Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 55 m², zlokalizowane w Świebodzicach. To idealna propozycja dla osób, które szukają gotowego lokalu ...

Powierzchnia
55,00 m2
Cena za m2
6 527,27 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Świebodzice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem