Hiszpania, Costa del Sol, Mijas
dom na sprzedaż

WMB-DS-2559

Tylko u Nas!!! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI ma przyjemność zaoferowania sprzedaży 80 nowoczesnych domów szeregowych z 3 i 4 sypialniami. Wszystkie niedawno ukończone i gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Położone w słonecznej Hiszpanii w sercu El Chaparral w stanie Mijas. Zaledwie ...

Powierzchnia
169,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
30 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
19 487,65 zł
cena 3 293 413
dom na sprzedaż - Hiszpania, Costa del Sol, Mijas

Świebodzice
lokal na sprzedaż

WMB-LS-2537

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego lokalu użytkowego o powierzchni 21 m², położonego na parterze w świetnej lokalizacji w Świebodzicach. Najważniejsze atuty nieruchomości: - Funkcjonalny układ – jedno przestronne pomieszczenie ...

Powierzchnia
21,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
5 238,10 zł
cena 110 000
lokal na sprzedaż - Świebodzice

Marcinowice, Szczepanów
działka na sprzedaż

WMB-GS-2527

Działka na sprzedaż – Szczepanów, 13 km od Świdnicy w kierunku Wrocławia. TYLKO U NAS! Malownicza okolica! Świetna okazja inwestycyjna w spokojnej lokalizacji z szybkim dojazdem do miasta! Powierzchnia 1794m². Najważniejsze atuty: Działka objęta Miejscowym ...

Powierzchnia
1 794,00 m2
Cena za m2
127,65 zł
cena 229 000
działka na sprzedaż - Marcinowice, Szczepanów

Szklarska Poręba
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2522

Klimatyczne mieszkanie z widokiem na góry – Szklarska Poręba Dolna   Mieszkanie w solidnej, przedwojennej kamienicy 1930. --- Parametry nieruchomości   Metraż: 57,10 m²   Liczba pokoi: 3 (jeden uzyskany z adaptacji werandy)   Piętro: parter z 2   Stan prawny: ...

Powierzchnia
57,10 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 112,08 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Szklarska Poręba

Wałbrzych
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2519

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI przedstawia na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem – Wałbrzych, Stary Zdrój Idealne dla rodzin, par oraz inwestorów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m², położone w spokojnej i zielonej części Wałbrzycha ...

Powierzchnia
59,44 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 047,11 zł
cena 300 000
mieszkanie na sprzedaż - Wałbrzych

Świdnica
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2515

Piękne duże mieszkanie do wynajęcia od zaraz!!!   WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje komfortowe, nowoczesne mieszkanie do wynajęcia w spokojnej i przytulnej kamienicy w centrum Świdnicy. Możliwość wynajęcia mieszkania na oddzielne pokoje. Cena: dla 2 osób - 1600 zł/mies. ...

Powierzchnia
113,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
35,40 zł
cena 4 000
mieszkanie na wynajem - Świdnica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem