Marcinowice, Gruszów
działka na sprzedaż

WMB-GS-2651

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje ofertę sprzedaży już tylko trzech!!! z pięciu atrakcyjnych działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Gruszów – w doskonałej lokalizacji, z szybkim dojazdem do Świdnicy i Wrocławia. Jeśli marzysz o domu z widokiem na góry, ...

Powierzchnia
1 001,00 m2
Cena za m2
150,60 zł
cena 150 750
działka na sprzedaż - Marcinowice, Gruszów

Wrocław
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2649

WOMBAT Nieruchomości prezentuje Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie 2 pokojowe/rozkładowe- przy ul. Zdrowej / Tęczowej – Wrocław, Stare Miasto. Nie potrzebuje żadnych dodatkowych inwestycji! Ze wszystkimi meblami. Duży balkon (2 balkony - z każdego pokoju ...

Powierzchnia
53,00 m2
Cena za m2
13 830,19 zł
cena 733 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław

Hiszpania, Torreblanca.
dom na sprzedaż

WMB-DS-2645

Wombat Nieruchomości z dumą prezentuje nową inwestycję w Torreblanca, Fuengirola! Cechy inwestycji: 12 luksusowych willi, rozmieszczonych na 3 poziomach. Wille 3- i 4-pokojowe z piwnicami i prywatnymi garażami. Prywatne ogrody do 220 m² i tarasy do ...

Powierzchnia
169,00 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
18 994,08 zł
cena 3 210 000
dom na sprzedaż - Hiszpania, Torreblanca.
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Nowa Ruda

Nowa Ruda
działka na sprzedaż

WMB-GS-2616

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż świetnie zlokalizowane działki rolne o powierzchni w przedziale od  8 arów do 1 hektara  w miejscowości  Nowa Ruda. Łącznie w ofercie sprzedaży 16 działek.  TYLKO U NAS  !! Działki usytuowane na wzniesieniu,  bardzo dobrze nasłonecznione, ...

Powierzchnia
811,00 m2
Cena za m2
70,00 zł
cena 56 770
działka na sprzedaż - Nowa Ruda

Syców
działka na sprzedaż

WMB-GS-2601

WOMBAT Nieruchomości z przyjemnością proponuje NA SPRZEDAŻ perspektywiczną i wielofunkcyjną działkę w dogodnej lokalizacji Sycowa, z bardzo szybkim i łatwym dojazdem do Wrocławia. z GOTOWYM PARKINGIEM 500m2 kostki brukowej ! Plus dodatkowe atuty. Powiat Oleśnicki. ...

Powierzchnia
2 000,00 m2
Cena za m2
120,00 zł
cena 240 000
działka na sprzedaż - Syców

Hiszpania, Costa del Sol, Mijas
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2592

Wombat Nieruchomości zaprasza do zakupu ekskluzywnych apartamentów w Mijas. Kompleks położony jest w tętniącym życiem Mijas Costa z widokiem na morze oraz na prestiżowy Cerrado del Águila Golf Club. Bliskość pięknych miast takich jak Malaga, Marbella i Fuengirola. Projekt ...

Powierzchnia
190,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 736,84 zł
cena 1 850 000
mieszkanie na sprzedaż - Hiszpania, Costa del Sol, Mijas
Kryteria wyszukiwania

rozumiem