Bielawa
hala na sprzedaż

WMB-HS-2789

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI PREZENTUJE: OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNEJ W BIELAWIE OKAZJA INWESTYCYJNA Cena: 6 900 000 PLN – za cały obiekt 0% PROWIZJI OD STRONY KUPUJĄCEJ !!! Informacje podstawowe Rodzaj nieruchomości: Kompleks hal magazynowych, produkcyjnych ...

Powierzchnia
12 815,00 m2
Cena za m2
538,43 zł
cena 6 900 000
hala na sprzedaż - Bielawa

Pieszyce
obiekt na sprzedaż

WMB-BS-2788

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje: NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA PIESZYCE O% PROWIZJI OD STRONY KUPUJĄCEJ !!! Lokalizacja i opis działki Przedmiotem sprzedaży jest zabudowana działka nr 386/1 o powierzchni 917 m², położona w środkowej części miasta, przy głównej trasie ...

Powierzchnia
2 470,80 m2
Powierzchnia działki [m2]
917 m²
Cena za m2
250,93 zł
cena 620 000
obiekt na sprzedaż - Pieszyce

Bielawa
obiekt na sprzedaż

WMB-BS-2787

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI przedstawia: OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI PRZEMYSŁOWEJ W BIELAWIE O% PROWIZJI OD STRONY KUPUJĄCEJ !!! Podstawowe informacje Rodzaj nieruchomości: kompleks przemysłowy (hale produkcyjne, magazyny) Lokalizacja: ul. Ostroszowicka, Bielawa, ...

Powierzchnia
5 781,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
13 000 m²
Cena za m2
1 124,37 zł
cena 6 500 000
obiekt na sprzedaż - Bielawa

Świebodzice
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2786

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje: MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ - ŚWIEBODZICE OSIEDLE SUDECKIE - 51,5m2 Podstawowe informacje Rodzaj nieruchomości: mieszkanie Cena: 283 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 51,5 m² Liczba pokoi: 2 Układ: dwustronne, ...

Powierzchnia
51,50 m2
Cena za m2
5 495,15 zł
cena 283 000
mieszkanie na sprzedaż - Świebodzice

Strzegom (gw), Morawa
dom na sprzedaż

WMB-DS-2785

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 300m2, usytuowanej na działce o powierzchni 2100m2 w Morawie niedaleko Strzegomia. NIERUCHOMOŚĆ IDEALNA POD AGROTURYSTYKĘ I NIE TYLKO !!! NOWA ŚWIETNA CENA !!! 460 000zł do negocjacji Na ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 100 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
1 533,33 zł
cena 460 000
dom na sprzedaż - Strzegom (gw), Morawa

Dzierżoniów
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2779

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 51,92 m2, położonego na parterze w  budynku wielorodzinnym w Dzierżoniowie.  Oferta na wyłączność !!! Mieszkanie składa się z : - salonu - sypialni - kuchni - łazienki  - przedpokoju Do ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 557,69 zł
cena 289 000
mieszkanie na sprzedaż - Dzierżoniów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem