nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2935

WOMBAT Nieruchomości oferuje na sprzedaż-wygodna nieprzegrana inwestycja!-do zamieszkania lub pod wynajem. Przytulne Mieszkanie 2 pokojowe którego tak długo szukałeś i już prawie masz !- rozkładowe /2 balkony /Parking /osobna jasna kuchnia - okolice  Sky Tower /ul. ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
7
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 283,02 zł
cena 651 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2934

Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72 m², położone w centrum Jaworzyny Śląskiej, niedaleko Świdnicy. Nieruchomość znajduje się w zadbanym i ocieplonym budynku po przeprowadzonych remontach. W ostatnim czasie wykonano ...

Powierzchnia
72,00 m2
Cena za m2
4 152,78 zł
cena 299 000
mieszkanie na sprzedaż - Jaworzyna Śląska
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Ząbkowice Śląskie

Ząbkowice Śląskie
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2933

Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaoferować na  sprzedaż niezwykle klimatyczne i eleganckie mieszkanie o powierzchni 88 m², usytuowane na wysokim parterze stylowej kamienicy w Ząbkowicach Śląskich, z dogodnym dojazdem do Wrocławia – jedynie 60 km. To wyjątkowa nieruchomość ...

Powierzchnia
88,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 352,27 zł
cena 559 000
mieszkanie na sprzedaż - Ząbkowice Śląskie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Dzierżoniów

Dzierżoniów
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2932

Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Dzierżoniowie.   Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,86 m², zlokalizowane w Dzierżoniowie na lubianym i doskonale skomunikowanym Osiedlu Tęczowym. Nieruchomość usytuowana jest ...

Powierzchnia
64,86 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 550,42 zł
cena 360 000
mieszkanie na sprzedaż - Dzierżoniów
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław

Wrocław
mieszkanie na sprzedaż

WMB-MS-2931

Mieszkanie z potencjałem w świetnej lokalizacji – Tarnogaj | Idealne pod inwestycję lub własną aranżację Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal o powierzchni 34,66 m², położone w przyziemiu (suterena) budynku przy ul. Tarnogajskiej we Wrocławiu. Lokal wymaga ...

Powierzchnia
34,66 m2
Piętro
suterena
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 646,28 zł
cena 369 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Świdnica

Świdnica
mieszkanie na wynajem

WMB-MW-2930

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje do wynajęcia 2-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 65 m², usytuowane na drugim piętrze  odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Mieszkanie składa się z: dużego, jasnego salonu z otwartą kuchnią, przestronnej sypialni z antresolą ...

Powierzchnia
65,00 m2
Cena za m2
28,46 zł
cena 1 850
mieszkanie na wynajem - Świdnica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem